MOSAICO – Producent mozaiki i listew szklanych

MOSAICO Szklane Mozaiki jest polską firmą stworzoną z myślą o projektowaniu i produkcji mozaiki szklanej.
Nowoczesny park maszynowy MOSAICO oraz pasja w zdobywaniu nowych technologii produkcyjnych pozwalają nam tworzyć piękne i funkcjonalne elementy wystroju wnętrz- mozaiki i listwy szklane. Walory estetyczne i użytkowe mozaik szklanych MOSAICO stoją na najwyższym poziomie co przy atrakcyjnej cenie czyni naszą ofertę bezkonkurencyjną!
Mozaiki i listwy szklane MOSAICO pozwalają na fantazyjne i oryginalne wykończenia wnętrz w połączeniu z klasycznymi płytkami ceramicznymi. W stałej ofercie: mozaika szklana czerwona, złota, wrzos, fiolet, limonka, srebrana – silver, karmazyn i wiele innych.
Dzięki stałej obserwacji rynku jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, a nawet staramy się je wyznaczać.

MOSAICO – mozaiki i listwy szklane:

Listwy szklane

Dostępne w naszej ofercie listwy szklane to jakość, oryginalny design i atrakcyjna cena w jednym. W ofercie są one dostępne w różnorodnych kolorach: klasycznym czerwonym, czarnym, srebrnym, pomarańczowym, a także w barwie mlecznej czekolady, miedzianego brązu czy cappuccino. Idealne rozwiązanie dla osób, doceniających prawdziwe piękno!

Mozaiki szklane

Chcesz nadać swoim wnętrzom nowy wymiar? Szukasz rozwiązań na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań? Znajdujesz się w dobrym miejscu! W naszym asortymencie znajduje się szklana mozaika czerwona i złota, która nawet w połączeniu z innymi kolorami wygląda oryginalnie oraz prezentuje się estetycznie. Sprawdź już dziś!

SZKLANE-MOZAIKI

ul. Robotnicza 7
71-712 Szczecin

IDEA BANK

50 1950 0001 2006 0859 8169 0002

Mosaicoo